Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šogad Apple pirmo reizi nāca klajā ar diviem dažādiem viedtālruņiem – iPhone 5S un 5C, no kuriem pirmais ir dārgākais un tehnoloģiski bagātākais. Iepriekš tika paredzēts, ka iPhone 5C varētu kļūt tik pat iecienīts kā iepriekšējie Apple viedtālruņi un attiecīgi ierīcei prognozēti teicami tirdzniecības rādītāji.

Jau dažas dienas pēc ierīču tirdzniecības uzsākšanas analītiķi izteica bažas par iPhone 5C veiksmes stāstu norādot, ka pārdošanas apjomi ir visnotaļ zemi. Šobrīd jaunākā neoficiālā informācija liecina, ka Apple nolēmuši ievērojami samazināt konkrēto ierīču tirdzniecības apjomus, ja līdz šim tika saražoti 300 tūkstoši iPhone 5C ierīču dienā, tad šobrīd apjoms ir vien 150 tūkstoši.

Par vājiem iPhone 5C tirdzniecības rādītājiem liek aizdomāties arī Apple atklātais kopējais pārdoto iPhone skaits kopš tirdzniecības uzsākšanas dēļ – tajā atspoguļoti tikai kopējie dati, nevis izdalīti pa abiem iPhone modeļiem. Ja 5C būtu izrādījies tik veiksmīgs kā cerēts, tad noteikti kompānija būtu pacentusies ar to palielīties.

iphone-5c-640x573

Saistītās tēmas: appleiphoneviedtālruņi

Izsaki savu viedokli