Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Apple ir paziņojis fiskālā gada trešā ceturkšņa rezultātus un tie nes visnotaļ pozitīvas vēstis. Ienākumi ir tuvi optimistiskākajām prognozēm, savukārt iPhone viedtālruņu realizācijas rādītāji vēl joprojām saglabājas augstā līmenī.

Kompānijas ienākumi pēdējos trīs mēnešus sasnieguši 37,4 miljardus ASV dolāru, kas ir tikai nedaudz mazāk nekā optimistiski prognozētie 38 miljardi dolāru.

Lielu daļu no ienākumiem sarūpējuši tieši iPhone viedtālruņi, kas realizēti 35,2 miljonos vienību. Tas ir tikai nedaudz atpaliek no prognozētajiem 36 miljoniem. Patīkamus realizācijas rādītājus atklāj arī Mac sērijas datori.

Tiesa, sliktākus rādītājus uzstādījuši iPad planšetdatori, kas realizēti 13,3 miljonos vienību. Attiecīgajā laika posmā pirms gada šis skaitlis bija augstāks – 14,6 miljoni iPad planšetdatoru.

Ja šo ceturksni var saukt par izdevušos, tad nākamos kompānija prognozē vēl labākus. Piemēram, nākamajā ceturksnī Apple ienākumos plāno iekasēt no 37 līdz 40 miljardiem dolāru.

Jāatzīmē, ka Apple nākamais finanšu ceturksnis noslēdzas septembra beigās – dažas dienas pēc plānotās nākamās paaudzes iPhone viedtālruņu debijas.

apple-headquarters-designs-300x336

Saistītās tēmas: applefinanšu rezultāti

Izsaki savu viedokli