Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdztekus iPhone 6 un iPhone 6 Plus viedtālruņiem tehnoloģiju gigants Apple iepazīstināja ar baumu apvīto un ilgi gaidīto kompānijas pirmo viedpulksteni. Šoreiz gan neiztika bez pārsteigumiem. Jau sākumā jāmin, ka ilgi gaidītais Apple iWatch patiesībā ir Apple Watch  (iztiekot bez “i”).

Arī šogad ar jaunajām ierīcēm iepazīstināja kompānijas vadītājs Tims Kuks. Viņš arī prezentēja kompānijas jauno viedpulksteni, norādot, ka ierīce var lepoties ar plašām personalizēšanas iespējām, lai ikviens spētu pielāgot ierīci savai gaumei un stilam.

Kaut arī Apple Watch nav saņēmis ieliektu vai apaļu displeju, tā korpuss var lepoties ar citām tīkamām un unikālām dizaina iezīmēm, piemēram, noapaļotiem stūriem.

screen-shot-2014-09-09-at-19-29-08-620x318

Vispirms jau jāmin, ka viedpulkstenim ir pieejami trīs dažādi modeļi – Apple Watch, Apple Watch Sport un Apple Watch Edition. Rezultatā lietotāji var pieskaņot gan pašu korpusa dizainu, gan siksniņu izskatu. Sagaidāms, ka lietotāji varēs izvēlēties starp dažādu materiālu un krāsu siksniņām.

Ierīces displejs pārklāts ar safīru, korpusa aizmugure veidota no keramikas, savukārt pats korpuss izgatavots no nerūsējošā tērauda.

Patīkami, ka ar dizainu labās ziņas nebeidzas. Šajā sakarā jāmin, ka ierīce ir neticami precīza, laika ziņā kļūdoties tikai par 50 milisekundēm. Tas esot panākts, pateicoties sadarbībai ar pasaulē labi pazīstamiem pulksteņu meistariem.

Apple_Oct_2014_299-730x486

Tāpat jāuzsver ierīces sniegtās iespējas. Ja pulsa mērīšana, stresa līmeņa noteikšana un fizisko aktivitāšu monitorēšana nav nekas jauns, tad jāizceļ Apple Watch unikālās spējas, piemēram, veikt maksājumus, atsevišķās viesnīcās kalpot par numuriņu digitālajām atslēgām, regulēt Honeywell viedo apgaismojumu un pat parādīt norādes uz vietu, kur lietotājs “noparkojis” savu BMW markas spēkratu.

Apple īpaši izceļ ierīces spēju monitorēte lietotāja kustības. Kompānija norāda, ka ierīce sniegs pilnu priekšstatu par veiktajām aktivitātēm un to radīto efektu. Tapat tiek pavēstīts, ka atrodamās fitnesa funkcijas būs noderīgas ne tikai entuziastiem, bet arī profesionāliem sportistiem.

Apple-Watch-1024x576-d93ef576b28de683

Visbeidzot jāatzīmē arī ikdienā krietni noderīgākas funkcijas. Apple izstrādājums spēj noteikt, kad lietotājs paceļ roku, lai raudzītos pulkstenī. Tajā brīdī ierīce nekavējoties aktivizē displeju, padarot redzamu laiku un aktuālāko informāciju. Tāpat noderīgs palīgs būs virtuālā asistente Siri, ko varēs aktivizēt ar balss palīdzību.

Ierīci varēs uzlādēt ar Magsafe bezvadu lādētāju, kas apgādāts ar magnētu, lai viedpulksteni noturētu pareizajā vietā.

Ziemeļamerikā Apple Watch maksās 350 ASV dolārus, bet pie pirmajiem pircējiem nonāks tikai nākamā gada sākumā. Viedpulstenis būs savietojams ar iPhone 5 un jaunākiem Apple viedtālruņiem.

Neraugoties uz faktu, ka pie pirmajiem pircējiem ierīce nonāks vien pēc nepilniem četriem mēnešiem, analītiķi jau tagad izsaka prognozes, ka pirmajā pārdošanas gadā Apple būtu jāspēj realizēt 30 miljonus Watch eksemplāru.

abc_apple_watch_kb_140909_16x9_992

Saistītās tēmas: appleviedpulkstenisWatch

Izsaki savu viedokli