Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdztekus jaunākās paaudzes iPad Air planšetdatoram, debiju piedzīvoja arī trešās paaudzes iPad mini planšetdators. Tiesa, šīs ierīces gadījumā Apple ir pieturējies pie pārbaudītām vērtībām, tādēļ uzlabojumi ir jāmeklē ļoti rūpīgi.

Sākot ar uzlabojumiem, jāteic, ka to saraksts ir visai īss. Atšķirībā no pagājušajā gadā prezentētā iPad mini 2, iPad mini 3 var lepoties ar Touch ID pirkstu nospiedumu lasītāju,  Apple Pay funkciju un papildinājumu krāsu gammā (zelta krāsa). Ierīci darbina iOS 8.1 operētājsistēma.

ipad mini 3

Ierīces aizmugurē atrodama tā pati 5 MP iSight kamera, ar ko lepojās iepriekšējās paaudzes “mini” planšetdators. Ierīci darbina tas pats procesors, bet ekrāna funkcijas pilda tas pats Retina displejs (7,9 collas 1536×2058 pikseļi). Tāpat nav mainījies nedz ierīces svars, nedz biezums.

Ierīce būs pieejama sudraba, pelēkā un zelta krāsā. Tai būs trīs dažādas ietilpības versijas – 16 GB, 64 GB un 128 GB. iPad mini 3 cena būs robežās no 400 līdz 600 ASV dolāriem, taču par versiju, kas nodrošina LTE tīklu atbalstu, nāksies šķirties no papildus 130 dolāriem.

ipad mini 2

Saistītās tēmas: appleipadmini

Izsaki savu viedokli