Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Fakts, ka vakar tika prezentēti Apple iPhone viedtālruņi, laikam vairs nevienam nav pārsteigums. Kaut arī iepriekš pieejamā neoficiālā informācija atklājusi lielāko daļu no specifikācijas, tomēr tagad ir pieejama pilna oficiālā informācija, kas tomēr sagādā arī kādu pārsteigumu. 

iPhone 5C, kopumā ņemot, ir iPhone 5 citā korpusā. Rezultātā ierīce ir nedaudz biezāka (7,6 mm vietā 9 mm) un nedaudz smagāka (112 g vietā izstrādājums sver 132 g). Kā galvenais iemesls šim tiek minēts alumīnija korpusa aizvietošana ar polikarbonāta. iPhone 5C būs pieejams piecās krāsās: baltā, zilā, zaļā, dzeltenā un rozā.

iphone 5c

Līdzīgi kā iPhone 5, arī C modifikācija ir saņēmusi 4 collu Retina displeju, kas nodrošina 640×1136 pikseļu izšķirtspēju. Par ātrdarbību atbild tas pats Apple A6 procesors, bet acij tīkamu attēlu uzņemšanu nodrošina 8 MP kamera, kas spējīga uzņemt arī 1080p video. No savienojumiem jāmin LTE tīklu atbalsts, Wi-Fi a/b/g/n un Bluetooth 4.0

iphone 5c 1

Ārzemēs ierīci varēs iegādāties jau no 13. septembra un (ar divu gadu līgumu) tā cena sāksies no 99 ASV dolāriem par 16 GB versiju vai 199 dolāriem par 32 GB versiju. Apple sola, ka līdz decembrim izstrādājums būs pieejams 100 valstīs. Īpaši jāatzīmē, ka ierīcei netiks izstrādāta 64 GB modifikācija.

Kā īpašu aksesuāru kompānija piedāvā krāsainos korpusus, kas nopērkami par nepilniem 30 ASV dolāriem.

iphone 5c 2

Saistītās tēmas: appleiphoneviedtālruņi

Izsaki savu viedokli