Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viens no gaidītākajiem jaunumiem Apple vakardienas prezentācija noteikti bija jaunie iPhone 6S un iPhone 6S Plus viedtālruņi.

iPhone6s-2Up-HeroFish-PR-PRINT

Dizaina ziņā Apple pārsteigumus nesagādāja, kā jau ierasts, S sērijas ierīces būtiski neatšķiras no iepriekšējiem modeļiem, piedzīvotas mazas izmaiņas svarā un izmēros. Papildus iepriekš ierastajām iPhone krāsām, 6S sērijas modeļi tiks piedāvāti rožu zelta, jeb rozā krāsā. iPhone 6S Plus ir aprīkots ar 5.5 collu displeju, savukārt iPhone 6S – ar 4.7 collu.

Ja vizuālās izmaiņas ir teju nemanāmas, tad korpusa uzbūves ziņā gan Apple ir pacentušies, veidojot ierīci no izturīgāka, 7000 sērijas alumīnija, kā arī displeju pārklājot ar izturīgāku aizsargstiklu.

iPhone6s-RoseGold-BackFront-HeroFish-PR-PRINT

iPhone 6S sērijas ierīces ir aprīkotas ar jauno A9 mikroshēmojumu, kurš procesora ziņā ir par 70%, savukārt grafikas ziņā – par 90% ātrāks, salīdzinājumā ar tā priekšgājēju. M9 līdz-procesors nu ir iebūvēts galvenajā mikroshēmojumā, kas ļauj tam visu laiku būt ieslēgtam.

Kā viens no būtiskākajiem jaunumiem ir 3D Touch displeja tehnoloģija, kas atpazīst pieskārienu stiprumu, attiecīgi piešķir jaunu dimensiju multi-touch iespējām. Kā Apple demonstrēja 3D Touch varēs izmantot, lai priekškatītu e-pastus, dažādas saites, definītu darbības aplikācijām vēl pirms to atvēršanas, dažādās spēlēs, kā arī citur.

Kā jau tika gaidīts, tad Apple atjauninājuši viedtālruņos iebūvētās kameras, nu tās ir 12 megapikseļu, kā arī kameru uzbūvē iekļauta jauna tehnoloģija, kas uzlabošot krāsu atainojumu. Jaunie iPhone spēj uzņemt 4K izšķirtspējas video.

Priekšā novietotās kameras nu spēj uzņemt attēlus piecu megapikseļu izšķirtspēju un selfiju cienītājiem, Apple arī šo kameru pamanijušies nodrošināt ar zibspuldzes iespēju – attēla uzņemšanas brīdī displejs tiks izgaismots līdz pat trim reizēm spožāk kā standartā.

iPhone6s-4Color-RedFish-PR-PRINT

Tāpat arī Apple atjauninājuši Touch ID pirkstu nospiedumu lasītāju, uzlabojuši LTE un WiFi savienojumus.

Lielajās valstīs iPhone 6S un 6S pārdošanā nonāks 25. septembrī, pēc tā ierīču pieejamābi pakāpeniski tiks paplašināta. Prezentācijā Apple norādīja, kā viedtālruņu cenas tiks saglabātas iepriekšējās paaudzes ierīču līmenī.

Izsaki savu viedokli