Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Kompānija jau ir izveidojusi divas bezvadu iekārtas – AirPort Express un AirPort Extreme. Express versija sevī iekļauj bezvadu rūteri līdz 10 lietotājiem, bezvadu printēšanas atbalstu un mūzikas straumēšanu. Extreme modelis piedāvā sekojošas funkcijas: bezvadu rūteris līdz 50 lietotājiem, iespēju piekļūt uz USB cietā diska saglabātajiem failiem, nepieslēdzot to datoram, un arī bezvadu printēšanas atbalstu. Šobrīd jaunākais kompānijas lolojums ir Apple Time Capsule, kas ir cietā diska un AirPort bezvadu ierīces apvienojums.


Ierīce tiek piedāvāta divos variantos – ar 500 GB vai arī ar 1 TB cieto disku. Pateicoties iebūvētajam cietajam diskam Time Capsule lietotājam ir iespēja veikt savu datu rezerves kopiju izveidošanu izmantojot bezvadu savienojumu. Jāpiebilst, ka uz datora jābūt Mac OS X Leopard operētājsistēmai un Time Machine programatūrai. Tāpat arī ierīce atbalsta 802.11n bezvadu savienojumu.

Novārtā netiks atstāti arī citu operētājsistēmu lietotāji, jo tā tiks atpazīta kā bezvadu cietais disks un lietotājam būs iespēja saglabāt savas datnes un piekļūt tām jebkurā laikā.

Time Capsule cena ir attiecīgi 299$ ASV dolāri par 500 GB versiju un 499$ ASV dolāri par 1 TB versiju. Produktu piegādi Apple sola uzsākt tuvākās nedēļas laikā.

Izsaki savu viedokli