Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Baumas norāda, ka Apple plāno nākamos iPhone viedtālruņus apgādāt ar safīra displejiem. Jaunākā informācija vēsta, ka uzņēmums jau tagad veic sagatavošanās darbus, lai varētu uzsākt minēto displeju ražošanu.

Kāds noplūdis dokuments norāda, ka Apple uzsācis nopietnāku sadarbību ar GT Advanced – uzņēmumu, kas specializējas safīra apstrādē. Turklāt gandrīz visi sadarbības partnera resursi tiek izmantoti sadarbībā ar Apple.

Jāatzīmē, ka GT Advanced iegādājies 518 jaunas krāsnis un citas iekārtas, kas paredzētas safīra izstrādājumu ražošanai. Eksperti lēš, ka tas ļautu nodrošināt ražošanas apjomu robežās no 103 līdz 116 miljoniem safīra displeju gadā. Plānos ietilpstot papildus 420 šādu iekārtu iegāde, kas ļautu ražošanas apjomu palielināt līdz 200 miljoniem vienību gadā.

Tāpat baumas vēsta, ka Apple ir iegādājies safīra displeju kvalitātes kontroles rīkus.

Iepriekš izskanēja informācija, ka Apple uzsācis sadarbību ar GT Advanced, lai izveidotu safīra displeju ražotni Arizonas štatā.

Jau tagad Apple izmanto safīra virsmas iPhone 5S viedtālruņos, kur ar minētais materiāls pārklāj ierīču pirkstu nospiedumu lasītājus, kas novietoti “Home” pogā.

iphone 5s safira poga

Saistītās tēmas: appledispleji

Izsaki savu viedokli