Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šodien Apple pārstāvji nāca klajā ar paziņojumu, ka jau pirmajā nedēļas nogalē kompānijai ir izdevies realizēt vairāk nekā 10 miljonus iPhone 6 un iPhone 6 Plus viedtālruņu.

Ja abus jaunos viedtālruņus uztver kā vienu modeli, tad tas ir jauns rekords. Pagājušajā gadā iPhone 5S un iPhone 5C viedtālruņi pirmajā nedēļas nogalē tika realizēti 9 miljonos eksemplāru. Tiesa, attiecībā uz iPhone 6 viedtālruņiem jāmin, ka jauns rekords nav sasniegts, ja vērtē katras versijas atsevišķo sniegumu.

Apple dotajā brīdī neprecizē realizācijas rādītājus abām ierīcēm, tādēļ nav iespējams gūt oficiāli apstiprinājumu tam, kura ierīce ir populārāka – kompaktais iPhone 6 vai planšettelefonu klases iPhone 6 Plus.

Arī neoficiālā informācija nesniedz precīzu atbildi. Kamēr analītiķi vēsta, ka iPhone 6 Plus popularitātes rādītājus nevar sacensties ar “mazo brāli”, Apple mājaslapā tiek norādīts, ka gaidīšanas laiks no brīža, kad ierīce pasūtīta, līdz laikam, kad tā nonāk pircēja rokās, ir lielāka tieši iPhone 6 Plus viedtālrunim.

Tikmēr Apple vadītājs Tims Kuks norāda, ka pirmās nedēļas nogales pārdošanas rādītāji sagādājuši patīkamu pārsteigumu un pārsnieguši prognozes.

Saprotams, ka labi pārdošanas radītāji ne tikai iepriecinās Apple darbiniekus, ņemot vērā, ka iPhone viedtālruņi kompānijas budžetā ienes vairāk nekā pusi no ienākumiem, bet arī investorus.

apple iphone 6

Saistītās tēmas: iphone 6iphone 6 plus

Izsaki savu viedokli