Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pagājušās nedēļas piektdienā sākās jauno iPhone modeļu iepriekšpasūtīšana. Pirmie neoficiālie rezultāti norādīja, ka iPhone 6 Plus ir populārāks par iPhone 6. Tagad gan pieejami arī oficiāli skaitļi, ko publiskoja Apple.

Apple oficiālajā paziņojumā norāda, ka pirmajās 24 stundās iPhone 6 un iPhone 6 Plus pasūtījumu skaits sasniedzis rekordu – 4 miljoni rezervētu ierīču.

Kupertīno (Kalifornija) bāzētais tehnoloģiju gigants norāda, ka pieprasījums pēc šīm ierīcēm krietni pārsniedz piedāvājumu. Rezultātā daudzi no viedtālruņu gribētājiem, kas jau pamanījušies ierīci pasūtīt, to saņems vien oktobrī. Vienlaikus tiek uzsvērts, ka daudzi gribētāji tiks pie sava viedtālruņa jau 19. septembri.

Apple vadītājs Tims Kuks tikmēr norādījis, ka iPhone 6 un iPhone 6S viedtālruņi ir labāki visos veidos. Viņš cer, ka lietotāji būs saviļņoti un iemīlēs šīs ierīces tikpat ļoti, cik iPhone izstrādātāji. Nobeigumā Tims Kuks paziņojis, ka ar nepacietību gaida to brīdi, kad iPhone viedtālruņi nonāks pirmo lietotāju rokās.

Ir skaidrs, ka Apple ar jaunajiem iPhone viedtālruņiem centīsies uzstādīt jaunu pārdošanas rekordu. Pagājušajā gadā rekordu uzstādīja iPhone 5S, kas pirmajā nedēļas nogalē tika pārdots 9 miljonos eksemplāru.

Tagad atliek gaidīt 19. septembri un raudzīties vai iPhone 6 un iPhone 6 Plus spēs pārspēt iPhone 5S uzstādīto rekordu.

iphone 6 un iphone 6 plus apple

Saistītās tēmas: appleiphone 6iphone 6 plus

Izsaki savu viedokli