Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Apple ir saņēmusi patenta tiesības papildinājumam, kas, pateicoties iebūvētiem magnētiem, paplašinātu iPad iespējas, nodrošinot savietojamību ar citām ierīcēm un aksesuāriem. 

Publiskotais patents paredz, ka, izmantojot attiecīgo tehnoloģiju, iespējams savienot iPad planšetdatoru ar dokstacijām, statīviem, skārienpaneļiem, vadības svirām, kamerām un pat citiem iPad planšetdatoriem. Turklāt ierīces būtu iespējams pievienot no jebkuras puses. Taču gadījumos, kad vajadzēs savietot divus iPad planšetdatorus, būs nepieciešams nospiest tikai vienu pogu.

Gadījumā, ja divi iPad planšetdatori tiktu savienoti, tad arī to darbību varētu apvienot, piemēram, sinhronizējot attēloto saturu. Tāpat tiek pieļauta iespēja, ka viens iPad planšetdators varētu kalpot par klaviatūru, kamēr otrs – par ekrānu.

Tiesa, jau atkal jāmin frāze, ka patenta tiesības saņemšana nebūt nenozīmē, ka izstrādātājs plāno ieviest tehnoloģiju ražošanā. Šajā gadījumā, ņemot vērā faktu, ka jau tagad Apple izstrādājumi ir apgādāti ar magnētiem, lai nodrošinātu Smart Cover izmantošanu, idejas īstenošana ir visai reāla.

ipad-magnet-accessories-patent

Saistītās tēmas: applepatents

Izsaki savu viedokli