Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau esam vēstījuši par Apple sadarbību ar safīra displeju ražotāju, kas ļaus apgādāt iPhone ierīces ar iespaidīgas izturības displejiem, taču ir arī daži negatīvi aspekti. Apple pārtrauks sadarbību ar līdzšinējo partneri, savukārt komplicētā ražošanas procesa dēļ ierīces debiju varam sagaidīt vēlāk nekā iepriekš tika prognozēts.

Ir skaidrs, ka, ja Apple patiešām sāks apgādāts iPhone viedtālruņus ar safīra displejiem (šāds notiku scenārijs ir visai ticams), sadarbību ar Gorilla Glass nāksies pārtraukt.

Apple ar safīra displejiem nodrošinās kompānija, kas specializējas attiecīgajā sfērā – GT Advanced. Jāatzīmē, ka kompānijai sadarbība ar Apple nesīs visai ievērojamu peļņu. Prognozes liecina, ka jau pirmajos sešos mēnešos GT Advanced nopelnīs no 500 līdz 700 miljoniem ASV dolāru.

Šādi ienākumi tiek prognozēti, balstoties uz safīra displeju augsto cenu, kas ir aptuveni no 3 līdz 4 reizēm lielāka par Gorilla Glass izstrādājumiem. Viena Gorilla Glass ekrāna cena ir aptuveni 3 ASV dolāri.

Tiesa, analītiķi izsaka bažas, ka GT Advanced nespēs piegādāt pietiekamu safīra displeju apjomu, lai nodrošinātu ierīces debiju maijā, tādēļ kā reālākais debijas laiks tiek minēts septembris. Jāpiebilst, ka pagājušā gada septembrī oficiālu prezentāciju piedzīvoja iPhone 5S un iPhone 5C.

apple-logo

Saistītās tēmas: appledisplejigorilla glass

Izsaki savu viedokli