Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Apple® paziņojis, ka papildina pasaulē gandrīz vispopulārāko mūzikas atskaņotāju izlasi ar neatvairāmu, jaunu iPod® nano rozā krāsā. iPod nano 8 GB atskaņotājs rozā krāsā jau tagad pieejams arī Latvijā, un Capital tirdzniecības vietās maksā Ls 149. iPod nano aprīkots ar 2 collu displeju, kas ļauj lietotājiem skatīties filmas vai TV pārraides un mūzikas video. iPod nano spēj atskaņot audio datnes līdz 24 stundām vai video datnes līdz piecām stundām pēc vienas uzlādes* un ir ietērpts pievilcīgā vienlaidmetāla korpusā, kas izgatavots no anodēta alumīnija un pulēta nerūsošā tērauda. Atskaņotājs pieejams arī sudrabainā, melnā, zilā un zaļā krāsā.


„Patērētāji būs sajūsmā par satriecošo, jauno rozā iPod nano,” sacīja Gregs Džosviaks (Greg Joswiak), Apple Starptautiskās iPod produktu mārketinga struktūrvienības viceprezidents. „Rozā iPod nano ir ideāla dāvana cilvēkiem, kuri šopavasar vēlas atskaņotāju lieliskā, jaunā krāsā vai kuri meklē īpašu Valentīndienas dāvanu.”

iPod nano aprīkots ar uzlabotu lietotājsaskarni, kas ļauj aplūkot albūmu vāciņus un fotogrāfijas nebijušā kvalitātē un kurā pieejama Cover Flow® funkcija, tādējādi jūs varat pārlūkot visu savu mūzikas kolekciju pēc albumu vāciņiem, izmantojot Click Wheel diskveida saskarni. Visu iPod nano modeļu komplektā ietilpst stereo austiņas, USB 30-pin kontaktam un Universal Dock Connector.

Ar iPod nano saderīgas operētājsistēmas ir Mac ar USB 2.0 portu, Mac OS® X v10.4.9 vai jaunāka versija un iTunes 7.6, kā arī Windows PC ar USB 2.0 portu un Windows Vista vai Windows XP Home, vai Professional (Service Pack 2) vai jaunāka versija un iTunes 7.6. Nepieciešams interneta pieslēgums un ieteicams platjoslas savienojums; var tikt pieprasīta papildu maksa. iTunes veikals nav pieejams visās valstīs. iTunes filmu nomas punkti pieejami tikai ASV.


1970. gadā Apple aizsāka personālo datoru revolūciju, laižot klajā Apple II, un no jauna izgudroja personālo datoru 1980. gados, radot Macintosh. Šodien Apple, pateicoties tā nopelnus guvušajiem datoriem, OS X operētājsistēmai, kā arī iLife un profesionālām lietojumprogrammām, joprojām ir viens no vadošajiem uzņēmumiem-novatoriem šajā nozarē. Pateicoties saviem iPod portatīvajiem mūzikas un video atskaņotājiem, un iTunes tiešsaistes veikalam, Apple ir arī digitālās multivides revolūcijas galvenais iniciators, kā arī ienācis mobilo tālruņu tirgū ar savu revolucionāro iPhone.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli