Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunākās ziņas vēsta, ka Apple nākamās operētājsistēmas ietvaros krietni vairāk domās par lietotāja veselības stāvokli. Saprotams, ka nopietns uzdevums būs veicams arī gaidāmajam iWatch viedpulkstenim.

Informācija vēsta, ka lietotāja monitoringa aplikācija „Healthbook” tiks jau standartā iekļauta iOS 8. Tiesa, kamēr daudzi priecājas par Apple iespējamajiem jaunumiem, vairāki aplikāciju izstrādātāji, piemēram, Fitbit, Nike, Runkeeper un citi kož pirkstos, jo ir liela iespējamība, ka Apple veikums nocels daudzus potenciālos un esošos lietotājus.

Attiecībā par pašu programmu, informācija vēsta, ka tā uzskaitīs veikto distanci un soļus, sadedzinātās kalorijas, asins spiedienu, hidratācijas līmeni, sirdsdarbību, svara izmaiņas un citu informāciju.

Par Apple izvēli koncentrēties uz lietotāja veselības monitoringu liecina vairāki ziņojumi gan no neoficiāliem informācijas avotiem, gan no krietni ticamākiem ziņu izplatītājiem – New York Times un 9to5Mac.

Lai lietotāja veselības stāvokļa monitorings būtu iespējams, domājams, ka Apple nevarēs iztikt bez viedpulksteņa vai aproces, kas iegūtu nepieciešamo informāciju. Arī iepriekš minētie avoti norāda, ka ziņu ievākšana atradīsies tieši Apple iWatch uzdevumu sarakstā. Pašas ierīces debija gan tiek gaidīta šā gada nogalē.

Interesanti, ka iWatch visticamāk tiks apgādāts ar kādu inteliģentu un videi draudzīgu enerģijas iegūšanas veidu – saules baterijām vai ģeneratoriem, kas darbosies, pateicoties lietotāja rokas kustībām.

dribbble_small_iwatch

Saistītās tēmas: appleios

Izsaki savu viedokli