Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tehnikas portāls BOOT.Lv jau ziņoja par jaunajām Apple MacBook un MacBook Pro klēpjdatoru revīzijām, kas tagad būs aprīkotas ar lieliem skārienjutīgajiem paliktņiem, kas būs veidoti no stikla un jaudīgākām videokartēm. Tāpat, pateicoties jaunai ražošanas tehnoloģijai, šiem jaunajiem klēpjdatoriem būs kvalitatīvāki korpusi (viengabalaini alumīnija korpusi). Šoreiz mēs jūs iepazīstināsim ar pārmaiņām, kuras ir piedzīvojis viens no pasaulē plānākajiem piezīmjdatoriem – Apple MacBook Air.

Atšķirībā no abiem pārējiem klēpjdatoriem, MacBook Air korpusa uzbūve nav pieredzējusi pārmaiņas, tomēr datora tehniskajos datos gan ir redzami vairāki jaunumi… Pirmkārt, tagad šim klēpjdatoram būs jaudīgāki centrālie procesori (1,6 GHz Intel Core 2 Duo jaunākās paaudzes centrālais procesors ar 6 MB L2 kešatmiņu lētākajā datora versijā un 1,83 GHz Intel Core 2 Duo jaunākās paaudzes procesoru dārgākajā produkta versijā), Nvidia GeForce 9400m mikroshēmojumu, kurā ir iebūvēts 16 kodolu grafiskais procesors ar 54 gigaflopu jaudu (tas aizņem 70% no mikroshēmojuma kodola), kas nodrošinās 5 reižu lielāku jaudu nekā Intel iebūvētie grafiskie procesori, kā arī lielākas ietilpības datu nesējiem: 120 GB cieto disku lētākajā versijā vai 128 GB SSD disku dārgākajā variantā. Tāpat tagad MacBook Air līdz šim sastopamo microDVI pieslēgvietu ir nomainījusi jaunā mini DisplayPort ligzda.

Lētākā no versijām maksās 1799 ASV dolārus, bet jaudīgākā versija, kas būs pieejama sākot no novembra, būs par 700 dolāriem dārgāka – tās cena būs 2499 dolāri.

Izsaki savu viedokli