Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

iOS 8 operētājsistēma debitēja pirms divām nedēļām, taču jau visai drīz pēc tās nonākšanas pie patērētājiem noskaidrojās, ka operētājsistēma neizceļas ar priekšzīmīgu stabilitāti. Tādēļ Apple bija spiesti īsā laikā izstrādāt un laist klajā sistēmas uzlabojumus. Jaunākā informācija vēsta, ka kompānija strādā arī pie krietni nopietnākiem operētājsistēmas atjauninājumiem – iOS 8.1, 8.2 un pat 8.3.

Informāciju par jau trīs pieminēto iOS operētājsistēmu versiju eksistenci nopludinājis ne tikai kāds Apple aplikāciju izstrādātājs, bet arī datu analīzes vietne. Abi avoti norāda, ka kompānija jau tagad testē iOS 8.1, 8.2 un 8.3 operētājsistēmu atjauninājumus.

Neoficiāla informācija vēsta, ka viens no šiem programmatūras atjauninājumiem ir paredzēts gaidāmajam 13 collu iPad planšetdatoram, lai nodrošinātu veiksmīgas ierīces darbību.

Plašāka informācija par minētajām iOS operētājsistēmām gan nav pieejama, taču tiek uzskatīts, ka šo versiju galvenais uzdevums būs nevis nodrošināt sistēmas uzlabojumus, bet gan nest jaunas opcijas.

apple ios8

Saistītās tēmas: appleios 8

Izsaki savu viedokli