Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Apple veikusi sen gaidīto MacBook un MacBook Pro atjaunināšanu. Šis notikums tika gaidīts jau pirms MacBook Air prezentēšanas, un daļa lietotāju tobrīd jutās apbēdināti. Šodien ražotājs beidzot ir atjaunojis arī divus minētos klēpjdatoru modeļus, un tie tagad kļuvuši jaudīgāki, bet MacBook Pro ieguvis arī funkcionālāku skārienpaliktni (touchpad). Turpmāk gan MacBook, gan MacBook Pro klēpjdatori tiks aprīkoti ar Intel Penryn mikroarhitektūras 45 nanometru procesoriem, kas ir ne tikai ātrāki, bet arī vēsāki (patērē mazāk enerģijas).

Pro versijai standartā būs 2.4 GHz centrālais procesors, taču būs pieejami ar 2.5 GHz un 2.6 GHz procesori. To otrā līmeņa kešatmiņa būs no 3 līdz 6 megabaitiem. Parastajiem MacBook datoriem turpmāk būs pieejami centrālie procesori ar takts frekvenci no 2.1 GHz līdz 2.4 GHz.


Tagad MacBook Pro 17 collu versijas pircējiem būs iespēja izvēlēties ekrānu ar LED aizmugurapgaismojumu, kā arī jaudīgāku videokarti (NVIDIA GeForce 8600M GT 512MB). Savukārt pārējām MacBook Pro versijām LED aizmugurapgaismojums būs iekļauts jau standarta aprīkojumā.

Jāpiemin arī, ka Pro versijas portatīvie datoros būs sastopami skārienpaliktņi ar multi-touch tehnoloģijas atbalstu. Atgādinām, ka identiski skārienjutīgie paliktņi tiek lietoti arī MacBook Air datoros

MacBook datoru cieto disku maksimālā ietilpība būs 250 GB, bet MacBook Pro tā būs 300 GB.

Diemžēl tie arī ir visi manāmie uzlabojumi, kas būs sastopami jaunajās datoru versijās, jo to dizains un citi raksturlielumi ir palikuši nemainīgi.

Izsaki savu viedokli