Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nesen jau rakstījām, par Apple iPhone graujošajiem pārdošanas apjomiem. Kāda mārketinga izpētes kompānija sola arī turpmākus graujošos panākumus. Diezgan zināmā kompānija DRAMeXchange paziņojusi par saviem aprēķiniem, ka Apple līdz gada beigām pārdos apmēram četrus miljonus iPhone. Vēl jo vairāk – jau nākamajā gadā iPhone sastādīs 1 procentu no pasaulē pārdotajiem telefoniem, kas būs aptuveni 12 miljoni 2008. gada laikā. Tas ir pat nedaudz pārdrošāk par pašu Apple domām, ka viņi pārdos tikai 8 miljonus nākamā gada laikā.

Tiesa, kā jau atmiņu tirgus izpētes kompānija, DRAMeXchange min vienu lielu BET. Tas ir tāds, ka Apple jau šobrīd jāsāk uzkrāt flash atmiņu rezerves, lai sasniegtu plānotos 12 miljonus iPhone, tajā pat laikā neatstājot novārtā iPod sēriju. Tā piemēram, ja Ziemassvētku sezonā Apple cer pārdot lielu skaitu telefonu, vismaz vasaras otrajā pusē noliktavās būtu jāsāk atbrīvot vietu atmiņas čipiem. Bez tam, ja Apple sadomā laist klajā uzlabotus iPod, kas pilnīgi noteikti kļūtu par kārtējiem kases grāvējiem, Apple nāktos iegādāties teju ceturto daļu no pasaulē ceturksnī saražotajiem atmiņas moduļiem.

BOOT.Lv redakcijai atliek vien turpināt šausmināties par pasauli pārņēmušo Apple sērgu un cerēt, ka ar laiku šis modes kliedziens pāries.

Savukārt tie, kas joprojām kvēli gaida Apple iPhone Eiropā un Latvijā, varbūt var apmierināties ar kādu stilīgu gadžetu, kuru BOOT.Lv jums laipni piedāvā iegādei jau šodien:Ziņas avots: X-Bit Labs


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli