Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pieprasījums pēc Apple iPhone mobilajiem tālruņiem Latvijā līdz šim ir bijis visai liels, tādēļ mēs vēlamies informēt iPhone īpašniekus par iespēju no šodienas atjaunot sava tālruņa programmatūru – šorīt Apple beidzot sāka piedāvāt iPhone programmatūras 2.2 versiju, kurā ir iekļauti vairāki noderīgi papildinājumi.

Tagad Apple iPhone īpašniekiem, atverot Google Maps programmu, tiks piedāvāts Street View jeb ielas skats, kas līdz šim bija pieejams Google Android operētājsistēmas lietotājiem, kā arī transporta un gājēju navigācijas norādes. Tāpat tagad ar iPhone varēs ērtāk lejupielādēt podkāstus. Uzlabotas ir arī e-pasta un interneta pārlūkošanas aplikācijas, un arī vizuālā balss pasta kvalitāte turpmāk būs labāka. Vēl Apple sola, ka ar iPhone 2.2 programmatūras versiju lietotājiem retāk pārtrūkšot telefonsakari.

Tomēr latviski runājošos iPhone lietotājus visvairāk varētu iepriecināt kāds it kā mazs uzlabojums – turpmāk tālrunī būs iespēja atslēgt automātisko teksta koriģēšanu, kas bieži vien cilvēkiem traucēja latviski rakstīt īsziņas un e-pastus.

Diemžēl joprojām iPhone tālruņos nebūs sastopamas tādas triviālas lietas kā MMS ziņu vai copy/paste funkcijas atbalsts. Programmatūras atjauninājuma izmērs ir 246 MB, un to var lejupielādēt Apple iTunes.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli