Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja neilgi pēc Apple jaunākā tālruņa debijas varējām minēt vien tā cenu ASV, tad tagad ir zināms, cik iPhone 5S maksās vecajā kontinentā.

Kopumā gan jāmin, ka Apple jaunākais lolojums maksās dārgāk nekā iepriekšējais tālrunis. Lielbritānijā 16 GB iPhone 5S būs nopērkams par 549 britu mārciņām, 32 GB versija – 629 mārciņām, bet dārgākā no visām būs 64 GB modifikācija, kuras cena sasniegs 709 mārciņas. 5S modelis maksā aptuveni par 20 mārciņām vairāk nekā iPhone 5 brīdī, kad tas piedzīvoja debiju.

Arī pārējā Eiropā Apple flagmaņa cena ir augusi. 16 GB versija maksās 699 eiro, savukārt iPhone 5 neilgi pēc savas debijas bija pieejams par 679 eiro.

Taču minētais cenu palielinājums nav nekas neparasts. Ja īsi pēc debijas iPhone 5S cena ir par 20 mārciņām augstāka nekā tā bija iPhone 5 laikā, tad 4S versija bija vel par 30 mārciņām lētāka.

Gan iPhone 5C, gan iPhone 5S Lielbritānijas, Francijas un Vācijas veikalos būs nopērkams sākot ar 20. septembri, bet atlikušajās Eiropas valstīs tas nonāks līdz gada beigām.

 iphone 5s 1

Saistītās tēmas: applecenasiphone

Izsaki savu viedokli