Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pieejamā informācija ļauj salīdzināt Apple planšetdatoru ātrdarbības rezultātus un iegūtie skaitļi liecina par iespaidīgu iPad Air pārsvaru. 

Kā vēsta Geekbench 3 ātrdarbības testi, jaunākais Apple planšetdators ir gandrīz divas reizes ātrāks par iepriekšējas paaudzes modeli, jeb precīzāk – par 80 procentiem ātrāks.

Savukārt salīdzinot iPad Air un iPad 2, ātrdarbības atšķirība ir vēl ievērojamāka – vairāk nekā 5 reizes. Jāpiemin, ka Apple veikalos vel joprojām ir nopērkams otrās paaudzes planšetdators, turklāt tā cena ir tikai par 100 dolāriem zemāka, salīdzinot ar Air versiju.

Uzskatāmi redzams, ka ierīces, kas aprīkotas ar Apple A5 procesoru ir būtiski lēnākas par A6 saņēmušajām ierīcēm, bet A7 procesori, loģiski, ir vēl ātrāki.

Turklāt salīdzinot procesorus, kas atrodami Apple iPad Air un iPhone 5S, jāmin, ka planšetdatorā atrodamā mikroshēmas takts frekvence ir par 100 MHz augstāka. Pagaidām gan šī īpatnība nav izskaidrota, uzskatot, ka par iemeslu tam var būt gan ietilpīgāka baterija, kas nodrošina vairāk enerģijas, gan atšķirīgā uzbūve, uzlabojot procesora dzesēšanu.

ipad-air-benchmarks

Saistītās tēmas: appleipad

Izsaki savu viedokli