Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau esam ziņojuši par jauno iPad planšetdatoru veiksmēm un neveiksmēm, taču tagad problēmas ir piemeklējušas nesen prezentēto iPad mini 2.

Ierīces potenciālajiem pircējiem nāksies uzgaidīt, jo Apple pārceļ Mini 2 oficiālo tirgus debijas datumu. Iemesls tam ir vienkāršs – defektīvi LCD displeju paneļi, kas neatbilst nepieciešamajiem standartiem.

iPad mini 2 displejus piegādā divi uzņēmumi – Sharp un LG. Minētās problēmas piemeklējušas tos izstrādājumus, kas ražoti ar IGZO (indijs, gallijs, cinka oksīds) tehnoloģiju Sharp rūpnīcās. LG veikumus šī problēma neskar, jo Dienvidkorejas uzņēmums izmanto citu tehnoloģiju.

Lai nerastos vel nopietnāki piegāžu traucējumi un Apple nezaudētu potenciālos klientus, uzņēmums sācis pārrunas ar Samsung par displeju paneļu piegādi Mini 2 planšetdatoriem, sākot no nākamā gada.

Jāatzīmē, ka Samsung jau no paša sākuma bija viens no potenciālajiem iPad mini 2 displeju piegādātājiem, taču darījums starp Apple un minēto Dienvidkorejas kompāniju tā arī netika noslēgts.

ipad mini 2 plansetdators

Saistītās tēmas: appleipad miniplanšetdatori

Izsaki savu viedokli