Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Apple ir iegādājies jaunu kompāniju. Šoreiz gan Kupertino pilsētā (Kalifornija, ASV) bāzētais tehnoloģiju gigants nav šķīries no vairākiem simtiem miljonu vai pat dažu miljardu dolāru lielas summas, par jaunāko ieguvu samaksājot vien nedaudz virs 10 miljoniem ASV dolāru.

Par summu, kas tiek lēsta robežās no 10 līdz 15 miljoniem dolāru, Apple rīcībā ir nonākusi kompānija BookLamp. Tas solās būt lielisks papildinājums Apple jaunākajiem centieniem uzlabot iBook servisu, nodrošinot lietotājus ar labāku meklētāju, uzlabotu kategoriju sadaļu un daudz gudrāku rekomendāciju sadaļu.

Šajā sakarā ir jāmin BookLamp projekts Book Genome. Tas ļauj lietotājiem atrast līdzīgas grāmatas jau izlasītajām, vadoties pēc valodas, virsrakstiem un citiem parametriem.

Kaut arī tiek uzskatīts, ka šādi Kupertino bāzētais tehnoloģiju plāno sastādīt nopietnu konkurenci Amazon, Apple šo informāciju neapstiprina, izvairoties no jebkādu komentāru sniegšanas par minēto darījumu.

Vietnei TechCrunch Apple pārstāvis norādīja, ka nelielu kompāniju iegāde ir visai ierasta daļa no Apple biznesa modeļa un šādi soļi parasti netiek komentēti.

apple-money

Saistītās tēmas: amazonapple

Izsaki savu viedokli