Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau iepriekš daudzkārt esam ziņojuši par Apple izstrādāto mobilo tālruni iPhone, taču drīzumā dienas gaismu ieraudzīs jauna šī tālruņa versija. Diemžēl jāapbēdina tos, kuri cerēja, ka beidzot izveidota iPhone versija ar 3. paaudzes mobilo sakaru tīkla atbalstu, jo šodien prezentētās versijas vienīgā atšķirība ir divreiz ietilpīgāka atmiņa – 16 GB. Tāpat turpmāk patērētājiem būs pieejama arī jauna iPod Touch multimediju atskaņotāja versija ar 32 GB lielu iebūvēto atmiņu. Atgādināsim, ka iPhone galvenais trumpis ir tā milzīgais skārienjutīgais ekrāns ar multi-touch tehnoloģijas atbalstu. Vairāk par šo tālruni iespējams uzzināt portāla BOOT.Lv veidotajā tālruņa video apskatā.


Telefona 8 GB versija joprojām maksās 399 ASV dolārus, bet jaunās 16 GB versijas cena būs par 100 dolāriem lielāka – tas maksās 499 dolārus. Tomēr atgādinām, ka Latvijā šis tālrunis pagaidām nav pieejams.


Arī iPod Touch atskaņotājs ir ieguvis divas reizes lielāku atmiņu, kuras maksimālā ietilpība turpmāk būs 32 GB. Šī atskaņotāja 8 GB versiju savā īpašumā iespējams iegūt par 299 ASV dolāriem, kamēr ietilpīgākās 16 GB un 32 GB versijas maksās attiecīgi 399 un 499 dolārus. Šis atskaņotājs, atšķirībā no iPhone, būs pieejams arī Latvijā (jau šobrīd ir nopērkamas tā 8 GB un 16 GB versijas).


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli