Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Viedtālruņu izskats, protams, ir gaumes jautājums, taču ne vienmēr ražotājiem izdodas apvienot estētiskās vēlmes ar tehniskajām iespējām. Jaunākā informācija liecina, ka pat iPhone 6 ir saņēmis kādu dizaina iezīmi, ar kuru pat Apple, visticamāk, nelepojas. 

Šoreiz epicentrā ir nonācis 6,9 mm plānā iPhone 6 viedtālruņa 8 MP kameras izcēlums. Kamēr atsevišķos attēlos šis metāla izcēlums ir labi saredzams, citi attēli liecina, ka Apple, izmantojot dažādus bilžu uzņemšanas trikus un, iespējams, attēlu rediģēšanas programmu, cenšas šo izcēlumu noslēpt.

iphone 6 design flaws

Atsevišķi tehnoloģiju portāli, kas pamanījuši Apple pūliņus noslēpt dizaina detaļu, norāda, ka šāda dizaina iezīme ir vairāk negatīva. Pirmkārt, tā neļaus viedtālrunim pieplakt virsmām, un otrkārt, šāds izvirzījums palielina saskrāpēšanas risku.

apple shame design flaws

Tikmēr Sony izmantojis izdevību un norādījis uz nesen prezentētā Xperia Z3 viedtālruņa kameras plusiem. Izveidotajā attēlā ražotājs norāda uz ierīces kameras lieliskajām attēlu uzņemšanas spējām, turklāt kamera nav izcelta uz āru. Vienlaikus gan jāatzīmē, ka Sony izstrādājums ir par 0,4 mm biezāks.

sony mocks apple

Saistītās tēmas: applesony xperia

Izsaki savu viedokli