Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Jaunie iPhone viedtālruņi aprīkoti ar displejiem, kuri spēj atpazīt ne tikai pieskārienu kā tādu, bet arī pieskāriena stiprumu. Kāds izstrādātājs pamanījies izveidot aplikāciju Gravity, kas ļauj iPhone 6S un 6S Plus displeju izmantot kā svarus.

Apple gan atteikuši aplikācijas iekļaušanu App Store aplikāciju veikalā, norādot, ka tās apraksts ir maldinošs. Izstrādātājs paredzēja, ka tas saistīts ar to, ka aplikāciju veikalā pieejamas daudz joku aplikācijas, kuras var izmantot kā svarus un tām aprakstā norādīts, ka mērījums nebūs precīzs, savukārt Gravity aprakstā norādīts, ka tā uzrāda svaru ar precizitāti līdz 3 gramiem. Iespējams, Apple darbinieki aplikāciju pārbaudot domājuši, ka tā ir līdzīga tām, kas jau atrodamas veikalā, tāpēc autors izveidoja augstāk pievienoto video.

Tomēr, arī pēc video apskates, aplikācijas publicēšana atteikta, pamatojot ar to, ka tās koncepts nav piemērots App Store aplikāciju veikalam. Ticamākais iemesls varētu būt tas, ka Apple nevēlas uzņemties risku, saistībā ar ierīces bojājumiem, kas varētu rasties, izmantojot šādu aplikāciju. Jāpiemin gan, ka maksimālais svars, kuru atbalst Force Touch API ir aptuveni 385 grami.

Izstrādātājs norāda, ka respektē Apple lēmumu, taču cer, ka aplikāciju varētu izskatīt vēlreiz tad, kad 3D Touch aplikācijas būs iemantojušas plašāku popularitāti.

Saistītās tēmas: 3d touchaplikācijasappleios

Izsaki savu viedokli