Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

Pagājušajā gadā Apple pirmo reizi kompānijas vēsturē laida klajā divus viedtālruņus vienlaicīgi. iPhone 5S bija tā laika flagmanis, savukārt iPhone 5C tika pozicionēts kā kompānijas “lētais” viedtālrunis.

iPhone 5C debitēja pagājušā gada septembrī līdztekus iPhone 5S viedtālruni. Tiesa, iPhone 5C, kas būtībā ir plastmasas korpusā ietērpts iPhone 5, jau no sākta gala ir atradies “lielā brāļa” ēnā un uz to norādīja arī ierīces realizācijas rādītāji.

Vienlaikus gan jāatzīmē, ka, lai arī krietni apliekot no tā laika flagmaņa, iPhone 5C uzstādīja relatīvi labus pārdošanas apjomus atsevišķos reģionos, pārspējot dažus Samsung “augstā gala” viedtālruņu noieta rādītājus. Neskatoties uz to, ierīce tomēr nespēja sasniegt to mērķi, ko bija uzstādījušas Apple vadošās personas.

Rezultātā, kā vēsta Taivānā bāzētais laikraksts, iPhone 5C modeļa ražošana tiks apturēta jau nākamā gada vidū. Apple gan dotajā brīdī nav sniedzis paziņojumu, par to kāds ir ražošanas apturēšanas oficiālais iemesls.

Nobeigumā gan jāmin, ka Apple centieni izdabāt investoriem un radīt “lētu” iPhone viedtālruni izgāzās. Salīdzinot ar iPhone 5S, tālrunis bija saņēmis vājākus tehniskos parametrus un plastmasas korpusu, savukārt tā cena bija tikai par 100 dolāriem zemāka.

iphone5c-header

Saistītās tēmas: appleiphone

Izsaki savu viedokli