Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau esam redzējuši noplūdušus attēlus, kas iezīmē LG G Pro 2 aprises, tāpat ir diezgan skaidrs, kad varam sagaidīt tā debiju. Tagad atliek novērtēt noplūdušu informāciju, kas iezīmē viedtālruņa tehniskos parametrus un spējas.

Informācija, kas parādījusies AnTuTu ātrdarbības testu datubāzē iezīmē divu jaunu LG viedtālruņu eksistenci. Domājams, ka abi ir G Pro 2 pārstāvji, taču paredzēti dažādiem reģioniem – Dienvidkorejai F350L/F350K, savukārt internacionālā versija saņēmusi modeļa numuru D837.

antutu lg g pro 2

LG G Pro 2 saņems 6 collu 1080p izšķirtspējas displeju, savukārt par ātrdarbību atbildēs Snapdragon 800 procesors (četri kodoli, 2,26 GHz), Adreno 330 grafiskais procesors un 3 GB operatīvā atmiņa. To visu darbinās Android 4.4 KitKat operētājsistēma. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniegs 32 GB.

Korpusa aizmugurē būs atrodama 13 MP kamera, savukārt priekšpusē – 2 MP kamera.

antutu lg g pro 2..2jpg

Kā bija redzams iepriekš noplūdušajos attēlos, līdzīgi kā augustā debitējušais LG G2 un rudenī prezentētais G Flex, arī šis tālrunis saņems korpusa aizmugurē novietotas pogas.

Attiecībā uz debijas datumu, jāteic, ka prezentācija tiek gaidīta jau 13. februārī plānotajā LG preses konferencē. Tikmēr citi avoti norāda, ka viedtālruni ieraudzīsim MWC 2014 tehnoloģiju izstādē.

lg g pro 2 leak

Saistītās tēmas: lg

Izsaki savu viedokli