Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kamēr Ziemeļkoreja cenšas iebaidīt pasauli ar savu militāro spēku, sava veida triecienu ir devuši Anonymous, kas uzhakojuši valsts Twitter un Flickr kontus.

Šis ir jau otrais uzbrukums, ko grupējums veicis pret komunistisko valsti. Iepriekš tika uzlauzta vietne Uriminzokkiri.com kopā ar 15 tūkstošu lietotāju datiem. Toreiz hakeri piedraudēja arī izdzēst visu vietnē esošo informāciju.

Anonymous apgalvo, ka viņiem valstī ir cilvēki, kas tiek nodrošināti ar īsto internetu. Tiek arī minēts, ka grupējumam ir pieeja valsts telefonu līnijām. Tas viss esot palīdzējis veikt arī šo uzbrukumu.

Anonymous pieprasa, lai Ziemeļkoreja atteiktos no kodolieroču programmas un pārstātu izteikt militārus draudus citām valstīm. Tāpat viņi uzstāj, lai līderis Kims Čenuns atkāptos no amata un tiktu uzsākta valsts virzība demokrātijas virzienā. Protams, Anonymous pieprasa, lai katram iedzīvotājam būtu nodrošināta pieeja internetam, kura saturs netiktu cenzēts.

Iepriekš ziņojām, ka valsts ir mīkstinājusi savu politiku attiecībā uz interneta lietošanu tūristiem, tiesa gan, šī labvēlība ilga aptuveni nedēļu.
Uzlauzto Twitter kontu iespējams aplūkot šeit.

flickr-north-korea-anonymous

 

Saistītās tēmas: anonymousziemeļkoreja

Izsaki savu viedokli