Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav noslēpums, ka iOS un Android operētājsistēmas ir populārākās viedtālruņu tirgū. Un 2012. gada pēdējā ceturkšņa rezultāti liecina, ka tieši šīs abas operētājsistēmas izstumj no tirgus pārējos, uzstādot rekordu 92% apmērā no visiem piegādātajiem viedtālruņiem.

Šos 92 % sastāda pārsvarā Android ierīces, kuras pēdējā ceturksnī aktivizētas 152,1 miljonu reižu, gandrīz dubultojot iepriekšējā ceturkšņa rezultātus. Turpretī Apple iPhone jaunus īpašniekus sasniedzis 47,8 miljonu reižu.

tas norāda, ka Andoid ir ne tikai pārliecinošs līderis uz kopējā viedtālruņu fona, bet arī līderis to pieauguma ziņā sasniedzot 70% no kopējā viedtālruņu skaita. Taču arī iOS ierīces bauda popularitāti patērētāju vidū, uzlabojot savu tālruņu īpatsvaru kopējā tirgu no 22% pagājušajā gadā uz 24% šogad.

Tiesa gan, nozarē vērojams pieauguma intensitātes kritums. Ja pagājušogad nozarē piegādāja par 64% vairāk ierīču, nekā gadu iepriekš, tad šogad jau vairs tikai 43% no pagājušā gada. Tad gan skaidrojams ar piesātināto Ziemeļamerikas un Rietumeiropas tirgu. Kopā 2012. gadā savu īpašniekus atrada 700 miljoni viedtālruņu.

apple android tirgus daļa

Saistītās tēmas: androidapplegoogleiosviedtālruņi

Izsaki savu viedokli