Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Android izstrādātāji pēdējā laikā saņēmuši krietnu devu kritikas. Tiek atzīmēts, ka operētājsistēma nevar lepoties ar augstiem drošības standartiem, ņemot vērā, ka 90 procenti no mobilo ierīču vīrusiem atrodami tieši Android ierīcēs. Kādā pavisam svaigā intervijā Google pārstāvis atbildējis uz izteiktajiem pārmetumiem.

Sundar Pichai (Android nodaļas vadītājs), atbildot uz žurnālistu izteikumiem, ka Android ir vislielākais ļaunprogrammatūras skaits starp citām mobilajām operētājsistēmām, minēja divus būtiskus iemeslus esošajai situācijai.

Viņš pavēstīja, ka Google nevar garantēt pilnīgu drošību, jo, izstrādājot Android, uzsvars tika likts uz plašām iespējām nevis drošību. Tāpat viņš norādīja, ka lielo ļaunprogrammatūras apjomu (90%) tiešā veidā ietekmē Android lielā popularitāte, taisnību sakot, Android esot populārākā operētājsistēma pasaulē. Pabeidzot sakāmo, viņš piebilda, ka, ja pats izveidotu kompāniju, kas nodarbojas ar ļaunprogrammatūras izstrādi, tās mērķis būtu Android sistēmas ierīces.

Malware-Android

Saistītās tēmas: androidvīrusi

Izsaki savu viedokli