Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Jau esam vēstījuši, ka Android operētājsistēmas visnotaļ daudzveidīgā ekosistēma ir gan tās lepnums, gan posts. Būtiskas problēmas šis apstāklis sagādā brīdī, kad klajā tiek laista jauna Android operētājsistēmas versijas.

Jau vairākas reizes esam apskatījuši Apple mobilās operētājsistēmas iOS 8 adaptācijas rādītājus, kas, lai arī nedaudz atpaliek no iOS 7 uzstādītajiem rādītājiem, ir krietni labāki par Android jaunākās operētājsistēmas veikumu.

Kopš Android Lollipop debijas ir pagājis vairāk nekā mēnesis, ir pagājušas teju trīs nedēļas kopš pircēji var iegādāties pirmās ierīces ar jauno operētājsistēmu un vairākas dienas kopš Lollipop operētājsistēma atjauninājumu veidā ir pieejama Nexus ierīcēm.

Kompānijas Crittercism sniegtā informācija vēsta, ka dotajā brīdī Lollipop operētājsistēma ir uzstādīta vien 0,15 procentiem Android viedierīču, turklāt šis cipars nav būtiski mainījies, kopš operētājsistēmas debijas tirgū. Salīdzinājumam jāmin, ka iOS 8 operētājsistēma jau pēc pirmajām 13 dienām bija uzstādīta aptuveni 40 procentiem Apple mobilo ierīču.

Nobeigumā jāatzīmē, ka, par spīti apskatnieku labajām atsauksmēm, Lollipop operētājsistēma neiztiek bez problēmām. Vairāki lietotāji ir sūdzējušies, ka pēc atjauninājuma uzstādīšanas Nexus 7 planšetdators ir kļuvis ļoti lēns, bet pat vienkāršāko darbību veikšanas laikā ierīce būtiski uzkarst.

Lollipop Forest

Saistītās tēmas: androidoperētājsistēmas

Izsaki savu viedokli