Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viena no problēmām, ar ko saskaras vairāku modeļu  Android telefonu, kuri apgādāti ar fizisku QWERTY tastatūru, lietotāji, ir ērtas latviešu valodas garumzīmju un mīkstinājuma zīmju ievades metodes neesamība. HTC Desire Z, GW620 (ar 3. pušu izstrādātāju Android būvējumu vai paredzētu ne Baltijas tirgum) un citu telefonu lietotājiem tā var būt nepatīkama problēma. Smart Keyboard jaunā versija piedāvā risinājumu!

Smart Keyboard ir Android tastatūras aplikācija, kurai pievienots arī fiziskās tastatūras “draiveris”. Jau ilgāku laiku Smart Keyboard ir pārliecinoši kvalitatīvākais un ērtākais risinājums teksta ievadei Android telefonos. Lielākoties, tas sasniegts pateicoties plašajām pielāgošanas iespējām – katrs to padara tieši sev ērtu un piemērotu.

Pielāgojamības iespēju sarakstā ir tādas lieliskas iespējas, ka tastatūras dizaina izvēle ekrāna tastatūrai, pielāgojams tās izmērs un simbolu attēlojums. Iespējams izvēlēties papildsimbolu parādīšanai nepieciešamo pieskāriena ilgumu, kā arī simbolu secību (piemēram pieturot a automātiski pirmais aizvietotājs būs ā). Tagad šī tastatūra nodrošina arī automātisku burtu aizvietošanu ar to garajām vai mīkstinātajām versijām pieturot fiziskās tastatūras taustiņu. Cita starpā, tas var būt ļoti noderīgi arī izmantojot agrāk apskatīto Sony Ericsson telefonu dokstaciju.

Aplikāciju var lejupielādēt Android Market. Aplikācijas bezmaksas – “trial” versija darbojas bez maksas neierobežotu laika periodu, reizi dienā informējot par iespēju iegādāties tās maksas versiju.

[bootgallery]

Saistītās tēmas: androidSmart Keyboard

Izsaki savu viedokli