Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Analītikas kompānija ABI Research veikuši viedtālruņu tirgus izpēti un secinājuši, ka tuvāko gadu laikā Windows Phone operētājsistēma piedzīvos izaugsmi uz pieredzējušās kompānijas Apple rēķina.

Neraugoties uz faktu, ka Windows Phone ir salīdzinoši jauna operētājsistēma, kas lēnām attīstās, tās izaugsme trešajā ceturksnī ir bijusi visstraujākā. Īpaši strauja attīstība novērojam tieši Eiropas valstu tirgos, kur Windows mobilā operētājsitēma gūst popularitāti iespaidīgos tēmos. Tajā pašā laikā iOS operētājsistēma ir uzkrājusi zināmu pieredzi, taču nespēj sniegt biznesa līmenim atbilstošas inovācijas.

ABI Research eksperti, izteikuši prognozes piecus gadus uz priekšu, minot, ka 2018. gadā Apple tirgus daļa būs saglabājusies pie 18 procentu atzīmes, kamēr Windows Phone sasniegs vien 6 procentu atzīmi.

Īpaši uzskatāms Windows Phone ierīču pārākums pār iOS sistēmas tālruņiem būs biznesa klases ietvaros, ņemot vērā, ka Apple vēl joprojām nav spējuši sastādīt konkurenci attiecīgajā tirgus segmentā, nodrošinot atbilstošu ierīču attīstību, vēsta analītiķu viedoklis.

Nokia-Lumia-1020-4

Saistītās tēmas: appleioswindows phone

Izsaki savu viedokli