Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Ceturksnis, kura noslēgumā tiek gaidīts jauns iPhone realizācijas apjomu rekords, lēnām tuvojas izskaņai, tādēļ pirmie analītiķi izsaka savas prognozes par to, kā Kupertīno bāzētajam tehnoloģiju gigantam veiksies ar ierīču realizāciju Ziemassvētku periodā.

KGI Securities analītiķi izteikuši prognozes, ka uzņēmums šā gada ceturto ceturksni (Apple fiskālā gada pirmais ceturksnis) noslēgs ar realizētiem 71,5 miljoniem iPhone viedtālruņu. Ja prognozes izrādīsies patiesas, tad Apple ceturtajā ceturksnī būs pārdevis par 82 procentiem ierīču vairāk, ja salīdzina ar trešo ceturksni.

Sagaidāms, ka lielākā daļa jeb 41,65 miljoni vienību būs iPhone 6 viedtālruņi. Tikmēr iPhone 6 Plus tiks realizēts krietni mazākā apjomā, pateicoties problēmām ražošanas līnijās un dažādu komponenšu trūkumam.

Jāatzīmē, ka prognozes izteicis analītiķis, kas jau iepriekš visai precīzi paredzējis Apple sasniegumus viedtālruņu tirgū. Viņš norāda, ka nākamā gada pirmajā ceturksnī Apple piegādās aptuveni 49,5 miljonus viedtālruņu, no kuriem 21,6 miljoni vienību būs iPhone 6, savukārt 10,2 miljonus sastādīs iPhone 6 Plus viedtālruņu noiets. Vienlaikus tiek sagaidīts, ka Apple apturēs iPhone 4S un iPhone 5C viedtālruņu ražošanu.

iphone 6 un iphone 6 plus

Saistītās tēmas: applebiznessiphone

Izsaki savu viedokli