Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Ceturksnis, kura noslēgumā tiek gaidīts jauns iPhone realizācijas apjomu rekords, lēnām tuvojas izskaņai, tādēļ pirmie analītiķi izsaka savas prognozes par to, kā Kupertīno bāzētajam tehnoloģiju gigantam veiksies ar ierīču realizāciju Ziemassvētku periodā.

KGI Securities analītiķi izteikuši prognozes, ka uzņēmums šā gada ceturto ceturksni (Apple fiskālā gada pirmais ceturksnis) noslēgs ar realizētiem 71,5 miljoniem iPhone viedtālruņu. Ja prognozes izrādīsies patiesas, tad Apple ceturtajā ceturksnī būs pārdevis par 82 procentiem ierīču vairāk, ja salīdzina ar trešo ceturksni.

Sagaidāms, ka lielākā daļa jeb 41,65 miljoni vienību būs iPhone 6 viedtālruņi. Tikmēr iPhone 6 Plus tiks realizēts krietni mazākā apjomā, pateicoties problēmām ražošanas līnijās un dažādu komponenšu trūkumam.

Jāatzīmē, ka prognozes izteicis analītiķis, kas jau iepriekš visai precīzi paredzējis Apple sasniegumus viedtālruņu tirgū. Viņš norāda, ka nākamā gada pirmajā ceturksnī Apple piegādās aptuveni 49,5 miljonus viedtālruņu, no kuriem 21,6 miljoni vienību būs iPhone 6, savukārt 10,2 miljonus sastādīs iPhone 6 Plus viedtālruņu noiets. Vienlaikus tiek sagaidīts, ka Apple apturēs iPhone 4S un iPhone 5C viedtālruņu ražošanu.

iphone 6 un iphone 6 plus

Saistītās tēmas: applebiznessiphone

Izsaki savu viedokli