Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Apple jaunākie tālruņi vel nav sasnieguši pat pirmos pircējus, kad analītiķi jau berzē rokas un izsaka savus minējumus par pārdošanas apjomiem, sagaidot cienījamu noietu.

Gene Munster analītiķis ir paziņojis, ka jau pirmajā nedēļas nogalē Apple izdosies realizēt no 5 līdz 6 miljoniem iPhone viedtālruņu (gan 5C, gan 5S).

Šis minējums tiek precizēts ar konkrētu viedokli. Kompānijas pārstāvis min, ka, kaut arī jaunās ierīce tiek uztvertas ar nelielu vilšanās sajūtu, jaunākās tendences norāda, ka pieprasījums pēc abiem tālruņiem ir veselīgs. Tiesa gan, domājams, ka tas būs zemāks, nekā gaidīts.

Morgan Stanley analītiķi norāda, ka ar abiem modeļiem Apple izdosies kāpināt pārdošanas apjomus par 28 procentiem. Tiesa gan, jāmin, ka šim uzņēmuma pēdējā laikā nevedās ar prognozēm.

Tāpat jāuzsver, ka jaunie iPhone modeļi ir savā ziņā sašūpojuši tehnoloģiju pasauli. Dažādi analītiķi izsaka krasi atšķirības prognozes par jau pasūtīto tālruņu apjomu un par realizācijas rādītājiem, kas sagaidāmi nākotnē. Savukārt vienīgais uzņēmums, kas var ieviest skaidrību šajā jautājumā (Apple) pagaidām klusē.

iphone 5s 1

Saistītās tēmas: appleiphone

Izsaki savu viedokli