Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī iPhone jaunākie modeļi ir pieejami pircējiem jau vairākas nedēļas, analītiķi lēš, ka tieši pirms-Ziemassvētku iepirkšanās drudzis būtiski kāpinās jau tā augstos noieta rādītājus, ļaujot kompānijai sasniegt jaunu realizācijas rekordu.

Gene Munster analītiķi vēstulē investoriem norādījuši, ka šā gada ceturtajā ceturksnī iPhone viedtālruņu noiets varētu būt robežās no 56,7 līdz 62,7 miljoniem vienību. Tikmēr vairāki Volstrītas analītiķi izsaka visai līdzīgas, taču nedaudz pozitīvākas prognozes, lēšot, ka viedtālruņu noiets būs robežās no 60 līdz 63 miljoniem vienību.

Kopumā gan prognožu tendence, kas tiek pamatota ar esošajiem noieta radītājiem, ir skaidra. Tā vēsta, ka šā gada ceturtajā ceturksnī tiks realizēts par 25 – 45 procentiem vairāk viedtālruņu nekā attiecīgajā laika periodā pirms gada.

Turklāt analītiķi lēš, ka pieaugs ne tikai iPhone viedtālruņu noiets, bet arī realizēto ierīču vidējā cena, kas, savukārt, ienesīs kompānijas budžetā rekordlielu peļņu. Analītiķi prognozē, ka vidējā iPhone viedtālruņu cena pakāpsies par 30 ASV dolāriem, sasniedzot 695 dolāru atzīmi. Rezultātā ienākumi varētu sasniegt iespaidīgus 68 miljardus ASV dolāru, kas ir par 10 miljardiem vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pirms gada.

iphone 6 un iphone 6 plus

Saistītās tēmas: appleiphone

Izsaki savu viedokli