Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau esam vēstījuši par baumām, ka tālākā nākotnē Apple grasās izveidot tālruņus ar būtiski lielākiem ekrāniem. Tagad šāds viedoklis izskan arī no tirgus analītiķu puses.

Pēc tikšanās ar Āzijā bāzētajiem Apple detaļu piegādātājiem, Jefferies analītiķi nosūtījuši vēstuli investoriem, kurā apgalvo, ka iPhone 6 tiks apgādāts ar 4,8 collu displeju. Tā būtu pareiza sekošana esošajām tendencēm, jo dotajā brīdī aptuveni 50 procenti pārdoto viedtālruņu ir apgādāti ar displejiem, kuru izmērs pārsniedz 4 collas. Salīdzinājumam jāmin, ka pirms gada šis skaitlis bija vien 20 procenti.

Tiek prognozēts, ka 85 miljoni lietotāju varētu iegādāties gaidāmo iPhone 6 modeli, ja tas tiks apgādāts ar lielāku ekrānu. Tā pircēju starpā būtu arī aptuveni 5-10 miljoni tādu patērētāju, kas izvēlējās neiegādāties iPhone 5C/5S modeļus inovāciju trūkuma vai pārāk mazā ekrāna dēļ.

Taja paša laikā jāmin, ka iPhone 5C pārdošanas apjomi nav tik spoži kā gaidīts. Kompānija ražošanas prognozi pagaidām samazinājusi līdz 20 miljoniem, iepriekšējo 30 miljonu vietā. Kā labā ziņa gan jāmin, ka lietotāji, kas neiegādājās šā gada modeļus, visticamāk izvēlēsies iPhone 6, vēsta analītiķu paziņojums.

Interesanti, ka arī dažādas aptaujas tehnoloģiju portālos vēsta, ka, pēc lietotāju domām, nākamajam iPhone vajadzētu saņemt vismaz 4,7 collu displeju.

iphone 5s 1

Saistītās tēmas: appleiphone

Izsaki savu viedokli