Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Amerikāņu auto manufaktūra Gullwing America plāno izveidot vienreizēju Ferrari 340 Competizione, kas balstīts uz 1952. gada Panamericana sacīkšu automašīnas Ferrari 340 Mexico. Jāatzīmē, ka pasaulē tika izgatavoti vien trīs šādi oriģināli.

Tehnisko bāzi Gullwing America projektam veidos Ferrari 456, no kuras aizlienēta gan šasija, gan arī 5,4 litru V12 benzīna dzinējs ar 476 Zs lielu jaudu. Oriģinālajā 340 Mexico tika uzstādīts 4,1 litra V12 ar 280 Zs, kas automašīnu spēja paātrināt līdz 282 km/h.

Lai arī vizuāli par pamatu ir ņemts oriģināls, amerikāņu kompānija iepinusi savas interpretācijas kā, piemēram, platākus priekšējos spārnus, interesanta veidola antispārnu un piecstaru vieglmetāla diskus.

Salonā pasažierus uzņems oglekļa šķiedras sporta sēdekļi un skrūvējamais drošības karkass. Retro atmosfēru nodrošina tieva trīs spieķu stūre, septiņi apaļi rādītaji, divi hronometri un sešpakāpju pārnesumkārbas atvērtā kulise.

Tāpat Gullwing America savam meistardarbam vēlas uzstādīt sporta bremžu sistēmu, precīzu balstiekārtu un skanīgu izplūdes sistēmu. Cenu amerikāņu manufaktūra savam ekskluzīvajam spēkratam gan vēl nav nosaukusi.

Saistītās tēmas: ferrariFerrari 340Gullwing America

Izsaki savu viedokli