Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

AMD ir laidis klajā šā gada trešā ceturkšņa finanšu rezultātus. Tie vēsta par ienākumu un peļņas samazināšanos, kas liks kompānijai veikt reformas, atlaižot lielu skaitu darbinieku. Īstenot šādus pasākumus liek arī kompānijas nākotnes prognozes.

AMD šā gada trešo ceturksni noslēdza ar ieņēmumiem 1,43 miljardu ASV dolāru apmērā. Tas ir mazāk gan par pagājušā ceturkšņa ienākumiem, gan arī par ienākumiem, kas tika gūti attiecīgajā laika periodā pirms gada.

Turklāt, attiecībā uz AMD finanšu situāciju šajā ceturksnī, būtiskas izmaiņas netiek gaidītas, kopš prognozes sola ienākumu samazināšanos par 13 procentiem.

Tā visa rezultātā kompānija ir pieņēmusi lēmumu atlaist 7 procentus darbinieku. Šāds solis ļaus ietaupīt 9 miljonus ASV dolāru šogad un 85 miljonus ASV dolāru nākamgad. Tiesa, vienlaikus kompānijai nāksies iztērēt 57 miljonus dolāru, lai nodrošinātu kompensācijas atlaistajiem darbiniekiem un finansētu tālāku uzņēmuma restrukturizāciju.

AMD vadītāja Liza Sū norāda, ka, lai arī lēmumi, kas ietekmē kompānijas darbinieku skaitu, nekad nav patīkami, viņa ir pārliecināta, ka šis ir pareizas solis, kas jāveic, lai nodrošinātu kompānijas attīstību nākotnē.

Jāatzīmē, ka gluži kā gaisma  AMD tuneļa galā ir nesen ar Apple noslēgtais līgums, kas paredz nākamgad piegādāt grafiskās kartes.

amd_headquarters1

Saistītās tēmas: amdfinanšu rezultāti

Izsaki savu viedokli