Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Bijušā videokaršu granda ATI Technologies vadītājs Deivids Ortons (David Orton) otrdien paziņojis par savu aiziešanu no ATI un AMD divīzijas. Lai arī iemesls nav skaidrs, IT pasaule šo personu atcerēsies kā „ATI jauno tēvu”. „Es aizeju no AMD ar dalītā, jūtām. Esmu ļoti optimistisks par AMD nākotni, ticu stratēģijai, ko ATI un AMD kopīgi izplānojuši, ticu AMD darbiniekiem, kas ieguvuši lielu tirgus daļu, piegādājot patērētājiem labākos iespējamos risinājumus,” savā paziņojumā izklāstījis Ortona kungs.

Deivids Ortons ir kopā ar ATI panākumiem jau kopš 2002. gada, kad kompānija skaļi nodemonstrēja savu Radeon 9000 sēriju. „Deivida kaisle un nerimstošā darbošanās ATI labā noveda pie vadošām pozīcijām katrā videokaršu un mikroshēmojumu segmentā. Vēl pavisam nesen viņš bija viens no vadošajiem spēkiem AMD un ATI apvienošanā,” pēc paziņojuma sacīja AMD prezidents Dirks Meijers (Dirk Meyer).

Jāpiezīmē, ka Deivids Ortons nav pirmais ATI ilggadējais darbinieks, kas aizgājis no AMD – to pašu izdarījuši arī ATI viceprezidenti Ričs Hejs (Rich Heye), Pīters Edingers (Peter Edinger), kā arī daudzi PR cilvēki. Aizvien vairāk cilvēku aiziešana no kompānijas liecina ne tikai par problēmām iekšienē, bet arī par to, ka AMD nāksies skarbāk svīst, lai karotu pret Nvidia un Intel korporācijām videokaršu segmentos.

Ziņas avots: DailyTech

Izsaki savu viedokli