Aktuāls

”Apple” varētu aizstāt ”Touch ID” ar sejas atpazīšanas skeneri

Tālruņi, mobilās ierīces

Septembrī notiks pirmais virtuālais F1 čempionāts, iespēja piedalīties arī tev!

Datorspēles

”Apple” izstrādātājiem nodod ”iOS 11” septīto pagaidu versiju

Datori, IT, bizness

CSDD piedāvā Rīgas Tehniskās apskates naktī bez maksas pārbaudīt savu auto

Auto, Moto

Lielākā daļa Rīgas un Pierīgas iedzīvotāju uztraucas par savas automašīnas drošību pilsētā

Auto, Moto

”Samsung Bixby” balss vadības funkcijas nonāk arī līdz Latvijai

Tālruņi, mobilās ierīces

CSDD eksperimenta rezultātā tapuši astoņi ieteikumi gudrai auto un velo braukšanai

Auto aprīkojums

Amazon, līdztekus jaunajam Fire HDX 8.9 planšetdatoram, ir laidis klajā arī divus budžeta klases planšetdatorus – Fire HD 6 un Fire HD 7. Abi izstrādājumi var lepoties ar patīkamu cenu un visai augstas izšķirtspējas displejiem.

Kā jau noprotams, Fire HD 6 ir saņēmis 6 collu displeju. Tas nodrošina visai pieklājīgu 1280×800 pikseļu izšķirtspēju (252 ppi). Tikmēr Fire HD 7 planšetdatora 7 collu displejs nodrošina to pašu (1280×800) izšķirtspēju, taču pikseļu blīvums, saprotams, ir sarucis līdz 216 ppi.

amazon fire hd 7

Abi planšetdatori ir apgādāti ar četru kodolu procesoru, no kuriem divi darbojas ar 1,2 GHz frekvenci, bet pārējie divi – ar 1,5 GHz takts frekvenci. Abos izstrādājumos operatīvās atmiņas apjoms ir 1 GB. To visu darbina Amazon Fire OS 4 operētājsistēma, kas veidota uz Android bāzes.

amazon fire hd 6 2

Ierīču aizmugurē atrodama 2 MP kamera, bet videozvaniem un “selfijiem” paredzēta krietni pieticīgākā VGA kamera, kas atrodama priekšpusē. Patīkami, ka abas ierīces apgādātas ar Dolby Digital Plus skaņu uzlabojošu tehnoloģiju. Tiesa, kamēr 7 collu modelis apgādāts ar diviem stereo skaļruņiem, tā mazākajam brālim nākas iztikt ar vienu skaļruni.

amazon fire hd 72

Skaidrs, ka abas ierīces jaunus plānuma rekordus neuzstādīs (6 collu modelis ir 10,7 mm biezs, bet 7 collu modelis par 0,1 mm plānāks), taču tās lepojas ar ļoti patīkamu cenu. Amazon Fire HD 6, kas apgādāts ar 8 GB iebūvēto atmiņu un sponsorētiem fona attēliem, būs nopērkams par 99 ASV dolāriem. Tikmēr dārgākais no pieejamajiem modeļiem – Amazon Fire HD 7, kas saņēmis 16 GB un iztiek bez sponsorēta satura, – ir iegādājams par 174 ASV dolāriem.

amazon fire hd 6

Saistītās tēmas: amazonplanšetdatori

Izsaki savu viedokli