Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

Amazon, līdztekus jaunajam Fire HDX 8.9 planšetdatoram, ir laidis klajā arī divus budžeta klases planšetdatorus – Fire HD 6 un Fire HD 7. Abi izstrādājumi var lepoties ar patīkamu cenu un visai augstas izšķirtspējas displejiem.

Kā jau noprotams, Fire HD 6 ir saņēmis 6 collu displeju. Tas nodrošina visai pieklājīgu 1280×800 pikseļu izšķirtspēju (252 ppi). Tikmēr Fire HD 7 planšetdatora 7 collu displejs nodrošina to pašu (1280×800) izšķirtspēju, taču pikseļu blīvums, saprotams, ir sarucis līdz 216 ppi.

amazon fire hd 7

Abi planšetdatori ir apgādāti ar četru kodolu procesoru, no kuriem divi darbojas ar 1,2 GHz frekvenci, bet pārējie divi – ar 1,5 GHz takts frekvenci. Abos izstrādājumos operatīvās atmiņas apjoms ir 1 GB. To visu darbina Amazon Fire OS 4 operētājsistēma, kas veidota uz Android bāzes.

amazon fire hd 6 2

Ierīču aizmugurē atrodama 2 MP kamera, bet videozvaniem un “selfijiem” paredzēta krietni pieticīgākā VGA kamera, kas atrodama priekšpusē. Patīkami, ka abas ierīces apgādātas ar Dolby Digital Plus skaņu uzlabojošu tehnoloģiju. Tiesa, kamēr 7 collu modelis apgādāts ar diviem stereo skaļruņiem, tā mazākajam brālim nākas iztikt ar vienu skaļruni.

amazon fire hd 72

Skaidrs, ka abas ierīces jaunus plānuma rekordus neuzstādīs (6 collu modelis ir 10,7 mm biezs, bet 7 collu modelis par 0,1 mm plānāks), taču tās lepojas ar ļoti patīkamu cenu. Amazon Fire HD 6, kas apgādāts ar 8 GB iebūvēto atmiņu un sponsorētiem fona attēliem, būs nopērkams par 99 ASV dolāriem. Tikmēr dārgākais no pieejamajiem modeļiem – Amazon Fire HD 7, kas saņēmis 16 GB un iztiek bez sponsorēta satura, – ir iegādājams par 174 ASV dolāriem.

amazon fire hd 6

Saistītās tēmas: amazonplanšetdatori

Izsaki savu viedokli