Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Amazon ir oficiāli prezentējis jaunākās (otrās) paaudzes Kindle Paperwhite e-grāmatu lasītāju. Interesanti gan, ka ierīces uznāciens uz lielās tehnoloģiju skatuves nebija tik gluds kā kompānija cerēja.

Jaunais Paperwhite ir aprīkots ar jaunu ekrāna tehnoloģiju, kas nodrošinās labāku kontrastu. Tāpat Amazon apgalvo, ka ierīce ir aprīkota ar ātrāku procesoru, savukārt skārienjutīgā displeja sensori ir uzlaboti un tagad Paperwhite labāk reaģē uz pieskārieniem.

Līdzīgi kā priekšgājējs, arī šī versija ir saņēmusi iebūvētus Wi-Fi un 3G uztvērējus. Ierīce bez lādēšanas spēj izturēt līdz pat astoņām nedēļām, vēsta Amazon paziņojums. Izstrādājums būs nopērkams sākot ar 30. septembri un tā cena būs 119 ASV dolāri.

Visbeidzot arī jāmin, ka paziņojums par jauno Paperwhite kļūdas dēļ pirms noteiktā laika parādījās Amazon lapā. Neraugoties uz to, ka atbildīgās personas visai ātri informāciju izņēma, jaunās vēstīs paspēja noplūst interneta plašumos. Tad arī Amazon bija spiesti pirms laika oficiāli paziņot par ierīces parādīšanos.

Kindle_Paperwhite_amazon

Saistītās tēmas: amazonamazon kindlee-grāmatu lasītāji

Izsaki savu viedokli