Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Amazon paziņojuši par pasākumu 18. jūnijā, kurā plānots prezentēt kādu ierīci. Lai arī kompānija nenorāda kas tieši par ierīci tā būs, tiek paredzēts, ka tas varētu būt ilgi gaidītais viedtālrunis.

Noskatoties zemāk redzamo tīzera video ir skaidrs, ka gaidāmais jaunums ir kāda kompakta, rokā turama ierīce. Pēc video satura šķiet, ka tā varētu piedāvāt 3D attēla vai acu/galvas sekošanas funkciju.

Šobrīd aktuālākā neoficiālā informācija liecina, ka Amazon piedāvātais viedtālrunis varētu būt tikt aprīkots ar īpaši pielāgotu Google izstrādātās Android operētājsistēmas versiju, līdzīgi kā tas ir Amazon planšetdatoros. Lai nodrošinātu acu/galvas izsekošanas funkciju, ierīce solās būt aprīkota ar vairāk priekšā novietotajām kamerām.

Paredzams, ka displeja diagonāles izmērs būs 4.7 collas un tas nodrošinās 3D attēlu. Viedtālruni darbinās četru kodolu procesors un ierīce atbalstīs 4G savienojumu.

Oficiālu informācija par Amazon jauno produktu uzzināsim jau pavisam drīz, kā jau minēju, tā prezentācija gaidāma 18. jūnijā.

Saistītās tēmas: amazonviedtālruņi

Izsaki savu viedokli