Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lieliskās “Rock Band” tēvi Harmonix ir ceļā uz to, lai piepildītu savu sen loloto sapni: izstrādāt datorspēli ar leģendārās rokgrupas The Beatles mūziku. Tik tikko panāktā vienošanās ar Apple Coprs (nejaukt ar datoru ražotājiem Apple Inc.) dod kompānijai tiesības ķerties pie pirmās britu invāzijas flagmaņu pārnešanas uz visām iedomājamajām konsolēm. Pagaidām vēl bez vārda esošais projekts nebūs vienkāršs “Rock Band” turpinājums. Lai gan spēlēšanai jūs joprojām varēsiet izmantot kopā ar “Rock Band” iegādāto perifēriju – ģitāras, bungas un mikrofonu – autori sola arī vairākas jaunas spēles procesa novitātes. Cita lieta, ka neviens vēl negrasās atklāt kādas tieši.

Iepriekšējo hītu faniem gan tam visam vajadzētu būt mazsvarīgām. Pats galvenais The Beatles spēles bonuss ir iekļautās muzikālās pērles no Liverpūles četrinieka kataloga. Izstrādātāji sola mūs izvest cauri visai grupas daiļradei, sākot ar nevainīgā poproka gadiem, albumu “Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band” un “Magical Mistery Tour” psihedēliskajām skaņu kolāžām un beidzot ar lieliskajiem “White Album” un “Abbey Road” eksperimentiem, kuru atbalss ir saklausāma praktiski ikviena 20. gadsimta otrās puses rokmūziķa daiļradē.

Spēlē tiks izmantotas arī neskaitāmas slavenu fotogrāfu veidotas grupas fotogrāfijas, tiks piedāvāts karjeras režīms, kurā visticamāk nāksies retrospektīvā izvest grupu no pirmsākumiem mazos klubos līdz miljonu tirāžās pārdotiem albumiem. Īpašs kumoss faniem – mūzikas producēšanai klāt ķēries Bītlu producenta Džordža Mārtina dēls Gailzs.

“Mēs vēlamies panākt to, lai cilvēkiem būtu iespēja spēlēt Bītlu mūziku un justies kā organiskai grupai. Tieši tādēļ skaņas celiņa veidošanai mēs izmantosim grupas un mana tēva ierakstītos master tapes,” apgalvo Gailzs Mārtins. Harmonix tikmēr sola spēli laist veikalos jau nākamā gada Ziemassvētkos.

Izsaki savu viedokli