Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Alfa Romeo Ženēvā prezentēs mazauto MiTo sportiskās GTA versijas konceptu, kas gan vairāk uzskatāms par gandrīz gatavu sērijveida versiju nekā konceptu. Jaudīgais modelis tiks aprīkots ar 1,75-litru turbo benzīna dzinēju, kas attīstīs 240 zirgspēkus. Jaunā MiTo GTA galvenie konkurenti būs Mini Cooper JCW un Fiat 500 Abarth.

Dzinējs solās būt ne vien jaudīgs, bet arī ekonomisks, ko nodrošinās 20 milimetru sēdinājums, samazināts svars un uzlabota aerodinamika. Interesanti, ka braukšanas dinamiku, t.i. dzinēja un citu komponentu iestatījumus, būs iespējams izmainīt caur D.N.A. sistēmu, kas ļaus izvēlēties starp Dynamik, Normal un All Weather.

Vizuāli GTA izceļas ar 19 collu vieglmetāla diskiem, kas apauti ar Pirelli 215/40 izmēra riepām, masīvāku priekšas daļu (izmainītu radiatora režģi un buferi), izteiktām arkām, kas saplūst ar platajiem sliekšņiem, un masīvu aizmugurējo buferi, kuru papildina iespaidīgs difuzors un izplūdes sistēma ar divām izejām. Lai arī salona bildes vēl nav pieejamas, zināms, ka tas iegūs sporta sēdekļus ar četru punktu drošības jostām, matēti melnas aplikācijas, sporta stūri un ātrumpārslēgu, alumīnija pedāļu uzlikas un līdz 300 km/h skaitošu spidometru.

Izsaki savu viedokli