Aktuāls

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

”iPhone 8” un ”iPhone X” parāda iespaidīgus rezultātus veiktspējas testos

Tālruņi, mobilās ierīces

Latvijas iedzīvotāji iepērkas “Google Play” veikalā par vidēji 3 eiro

Sakaru pakalpojumi

Pavīd pirmās ”Samsung Galaxy S9” baumas – Ierīcei būšot 1000 kadru sekundē kameras sensors

Tālruņi, mobilās ierīces

”Samsung” beidzot piedāvā likvidēt ”Bixby” pogas funkcionalitāti

Mobilās aplikācijas

”iMessage” maksājumu serviss ”iOS 11” vēl nebūs pieejams

Mobilās aplikācijas

Eksperts: lietu internets pamazām sāk savu attīstību biznesa vidē Latvijā

Internets

Prezentēts jaunais ”Volkswagen Amarok Aventura Exclusive” prototips un īpašais ”Dark Label” modelis

Auto, Moto

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Telekomunikācijas

Nu jau gandrīz katrs viedtālruņu ražotājs par savu pienākumu uzskata izveidot viedpulksteni. Tieši ar šādu ierīci IFA izstādes ietvaros savu arsenālu papildinājis uzņēmums Alcatel, prezentējot Go Watch, kā arī Go Play viedtālruni. Abu ierīču mērķauditorija ir aktīva dzīvesveida piekritēji.

Alcatel GO PLAY viedtālrunis ir paredzēts aktīviem lietotājiem, ar to iespējams zem ūdens uzņemt attēlus, tātad loģiski, ka tas ir ūdensizturīgs, tāpat arī ierīce pārdzīvos putekļus un pat kritienu uz cietas virsmas no 1.5 metru augstuma.

Alcatel-GO-PLAY-and-GO-WATCH

Viedtālruni darbina Android 5.0 operētājsistēma, kuru iespējams izbaudīt uz 5 collu 720p izšķirtspējas TFT displeja. Par operētājsistēmas darbību rūpējas 1.2 gigahercu četru kodolu Snapdragon 410 mikroshēmojums, kā arī viena gigabaita operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms ir 8 gigabaiti, no kuras lietotājam ir pieejami četri, papildus tam, atmiņu var paplašināt ar atmiņas kartēm.

Ierīces aizmugurē ir novietota astoņu, savukārt priekšpusē – 5 megapikseļu kameru, abas ir spējīgas uzņemt 1080p video ar 30 katriem sekundē. Visas šīs komponentes ar enerģiju nodrošina 2500 miliampērstundu akumulators.

Līdzīgi kā Go Play, arī Alcatel GO Watch viedpulkstenis ir ūdens un putekļu izturīgs. Par aptuveni 150 ASV dolāriem pieejamais viedpulkstenis ir spējīgs sadarboties ar GoPro kamerām, pārstāvot skatu meklētāja un kameras kontroles pults lomu. Papildus tam, tas ir aprīktos ar pulsometru un altimetru.

alcatel

Viedpulkstenim ir 1.22 collas displejs, kurš nodrošina 240 x 240 pikseļu izšķirtspēju. Ierīci nedarbina Android Wear, bet gan kāda cita operētājsistēma. Kā ziņo cilvēki, kas ierīci testējuši, tad pagaidām tās interfeiss šķietami darbojas lēnāk nekā vajadzētu. Viedpulkstenis aprīkots ar 225 miliampērstundu akumulatoru.

Alcatel Go Watch ir saderīgs ar Android viedtālruņiem, sākot no 4.3 versijas, kā arī Apple mobilajām ierīcēm, sākot no iOS 7.

Izsaki savu viedokli