Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Alcatel ir paplašinājis savu viedtālruņu klāstu ar diviem jauniem produktiem. Abas ierīces var lepoties ar plāniem korpusiem un vidējās klases parametriem, ko papildina Android 4.2 operētājsistēma.

Alcatel One Touch Idol S ir saņēmis 4,7 collu IPS displeju, kura izšķirtspēja sasniedz 720×1280 pikseļus. Jaudas rezerves šajā produktā nodrošina divu kodolu 1,2 GHz procesors un to papildina 1 GB operatīvā atmiņa. Par attēlu uzņemšanu parūpēsies aizmugurē novietotā 8 MP kamera, kas spējīga ierakstīt 1080p video ar 30 kadriem sekundē, un 1,3 MP kamera, kas novietota korpusa priekšpusē.

Iebūvētās atmiņas apjoms šajā produktā ir vien 4 GB, taču to ir iespējams papildināt ar microSD karti. Tāpat šis 7,4 mm plānais tālrunis ir aprīkots ar jau ierastajiem savienojumu veidiem, bet to visu darbina Android 4.2 operētājsistēma.

idol s alcatel

Otrs tālrunis, ko piedāvā Alcatel, ir One Touch Idol Mini. Arī šis produkts var lepoties ar iespaidīgu plānumu – vien 7,9 mm biezākajā vietā. Tāpat tas apgādāts ar 4,3 collu displeju, kas nodrošina 480×854 pikseļu izšķirtspēju, bet par ātrdarbību gādā divu kodolu 1,3 GHz procesors un 512 MB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms ir 4 GB, taču to ir iespējams papildināt ar microSD karti.

Arī Idol Mini ir saņēmis Android 4.2 operētājsistēmu un atbalsta HSPA+, Wi-Fi, A-GPS un Bluetooth 4.0 sakaru standartus. Interesanti, ka šai ierīcei tiks izstrādāta arī dual-SIM versija, kas atšķirsies ar palielinātu iebūvētās atmiņas apjomu (4 GB vietā būs 8 GB) un microSD karšu slota iztrūkumu.

idol mini alcatel

Pagaidām gan nav ziņu par abu ierīču pieejamību Eiropā un to iespējamām cenām.

Saistītās tēmas: alcatelviedtālruņi

Izsaki savu viedokli