Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Lai arī Lumia viedierīču noiets turpina strauji augt, tas krietni atpaliek no tirgus līderiem. Tādēļ nav liels pārsteigums, ka Microsoft akcentē katru šīs sērijas ierīču un Windows Phone operētājsistēmas sasniegumu. 

Microsoft pārstāvi preses konferencē Vācijā ir paziņojuši, ka līdz šim ir aktivizēti vairāk nekā 50 miljoni Lumia ierīču. Tāpat Microsoft pārstāvji lepni pavēstījuši, ka kopumā Windows Phone Store aplikāciju veikalā ir pieejamai vairāk nekā 320 tūkstoši mobilo aplikāciju. Salīdzinājumam jāmin, ka augustā šis skaitlis bija 300 tūkstoši.

Lai arī Microsoft publicētie skaitļi izklausās visnotaļ iespaidīgi, tie krietni atpaliek no Apple un Android sasniegumiem. Salīdzinājumam jāmin, ka Google un Apple aplikāciju veikalos ir pieejamo aplikāciju skaits krietni pārsniedz vienu miljonu.

Līdzīga tendence novērojama arī aktivizēto ierīču skaita gadījumā. Piemēram, Apple iepriekšējā ceturksnī vien piegādāja teju 40 miljonus viedtālruņu, savukārt Android jau jūnijā spēja sasniegt miljardu aktīvu ierīču slieksni.

Lumia-535_ft

Saistītās tēmas: lumiamicrosoft

Izsaki savu viedokli