Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pavasaris ir laiks, kad daba beidzot atmostas no ziemas – visapkārt plaukst koku lapas un zied ziedi, tādēļ šajā gadalaikā nereti ir iespēja uzņemt ļoti skaistus fotoattēlus. Tādēļ veikals M79 par godu pavasara foto sezonas atklāšanai pircējiem piedāvā akciju, kuras ietvaros katrs pircējs, kurš M79 datorsalonā iegādāsies jebkura ražotāja digitālo spoguļkameru, saņems īpašu atlaidi ārējā cietā diska iegādei, kā arī 25% atlaidi foto kursiem Alises Rozes dizaina studijā.


Nav noslēpums, ka digitālo spoguļkameru attēla sensoru izšķirtspēja arvien pieaug, tātad pieaug arī fotogrāfiju izmērs. Līdz ar to, ja fotoaparāta īpašnieks vēlas saglabāt visas uzņemtās fotogrāfijas, tad viņam ir nepieciešams cietais disks ar lielu ietilpību. Šī iemesla dēļ visiem M79 klientiem, kuri akcijas laikā iegādāsies digitālo spoguļkameru, tiks piešķirta 5% atlaide ārējā cietā diska iegādei, tādējādi foto entuziasti varēs ne vien saglabāt visus uzņemtos fotoattēlus, bet arī ērti šo fotogrāfiju kolekciju pārnēsāt un ņemt līdzi ceļojumos.

Savukārt, lai pilnvērtīgi izmantotu visas digitālo spoguļkameru sniegtās iespējas, M79 iesaka apmeklēt foto kursus, un katram digitālo spoguļkameru pircējam tiks piedāvāta brīnišķīga iespēja apmeklēt Alises Rozes dizaina studijas foto kursus ar 25% atlaidi.

Izsaki savu viedokli